درباره ما

کارخانه دوچرخه ایرانی پورت لاین

کارخانه دوچرخه سازی پورت لاین از سال 1398 در تبریز شروع به کار کرده است. این کارخانه با دارا بودن سال ها تجربه در حوزه دوچرخه و لوازم جانبی و همکاری با بهترین طراحان داخلی و با کیفیت ترین مواد مصرفی، دوچرخه هایی با کیفیت بالا و قابل رقابت با بازار جهانی را تولید می کند.

تفاوت این کارخانه دوچرخه سازی با سایر کارخانه هایی که مونتاژ کار هستند در این است که تمام قسمت های دوچرخه در خود ایران تولید می شوند.

انواع دوچرخه های ایرانی پورت لاین

در پورت لاین در سایز های 12، 16، 20 و 24 و در طرح ها و رنگ های متفاوت و همچنین برای جنسیت های مختلف انواع دوچرخه ها تولید می شود. برای دیدن محصولات به صفحه وبسایت مراجعه کنید.

آیا دوچرخه های پورت لاین کاملا ایرانی هستند؟

کارخانه پورت لاین یک موناژ کننده نیست. بیش از 80 درصد قطعاتی که در ساخت دوچرخه های پورت لاین استفاده می شود تولید خود کارخانه است. برای برخی قطعات هم که هنوز تکنولوژی ساخت آنها به ایران نرسیده از بهترین قطعات خارجی استفاده می شود.

دوچرخه های پورت لاین را از کجا بخریم؟

اولین و مطمئن ترین راه خرید دوچرخه های پورت لاین مراجعه به صفحه محصولات فروشگاه اینترنتی پورت لاین است. تمام محصولات با جزئیات و تحلیل های تخصصی در این فروشگاه قرار داده شده اند.

اگر تمایلی به خرید اینترتی نداشتید می توانید با مراجعه به فروشگاه های معتبر دوچرخه، درخواست محصول مورد نظر خود را داشته باشید.

چشم انداز ما

این شرکت با هدف تولید با کیفیت ترین دوچرخه های داخلی به دنبال این است تا با افزایش سطح سلامت شهروندان ایرانی، فرهنگ استفاده از دوچرخه و محصولات داخلی را گسترش دهد.

همچنین امید است در آینده ای نه چندان دور امکان صادرات این محصولات به بازار های بین المللی فراهم شود.