قوانین و مقررات

استفاده از سایت فروشگاهی کارخانه تولید دوچرخه پورت لاین به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

وبسایت portline.ir یک سایت معرفی شرکتی می باشد که در آن خریداران عمده (خرده فروشان) که از سمت پورت لاین تایید می شوند امکان خرید کالا به صورت اینترنتی را دارا می باشند.

ارزش کالاهای محاسبه شده طبق قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهند بود. تنها مبلغی که در موارد معین به قیمت کالا اضافه می شود هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود. مکان تحویل کالا توسط مشتری سفارش دهنده در سایت درج شده و فروشگاه دوچرخه اینترنتی پورت لاین بر اساس پروتکل های معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان تحویل مشتری خواهد داد. در صورت هرگونه اشتباه از سوی مشتری، هزینه های جانبی آن بر عهده وی می باشد. در صورتی که فروشگاه اینترنتی پورت لاین به هر علتی امکان تحویل کالا در موقع مقرر را نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچ هزینه ای سفارش را فسخ نماید.

هرگونه نقص و عیبی در کالا می بایست در هنگام تحویل کالا توسط گیرنده اعلام و کالا مرجوع شود.

در صورت بروز اختلاف بین طرفین، دادگاه رسیدگی به جرایم رایانه ای تهران محل عقد صالح میباشد.

کلیه عناصر موجود در این وب سایت، شامل اطلاعات، اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، کلاً متعلق به سایت فروشگاه دوچرخه پورت لاین، می‌باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی صاحب عناصر مذکور سایت فروشگاه پورت لاین، اجازه کپی کردن، توزیع، نشر مجدد، واگذاری (Download) نمایش، ارسال و انتقال آن‌ها را ندارد.