اخبار

گزارش ایرنا با کارخانه پورت‌لاین در مورد تولید دوچرخه کودک

گزارش ایرنا با کارخانه پورت‌لاین

یکی از دغدغه‌های مهم در صنعت و تولید کشور، وابسته نبودن به خارج از کشور و تولید داخلی است. به همین دلیل، ایرنا به کارخانه تولید دوچرخه کودک پورت‌‌لاین مراجعه کرده تا از جزئیات تولید و خط کارخانه پورت‌لاین اطلاعاتی به شما ارائه دهد. ویدیو کامل گزارش ایرنا با کارخانه پورت‌لاین را می‌توانید در پایین یا در آپارات مشاهده کنید.

خلاصه گزارش از کارخانه

در ادامه این مطلب، خلاصه گزارش ایرنا از پورت‌لاین را می‌خوانید.

داستان پورت‌لاین از کجا و چگونه شروع شد؟

به دلیل کاهش واردات دوچرخه و توقف تولیدات در کشور، تصمیم گرفتیم تا نیاز بازار را در نظر بگیریم و تولید دوچرخه را آغاز کنیم. کارخانه‌ از سال ۹۴ تعطیل شده بود اما از سال ۹۸، مجددا با ۱۰ نفر پرسنل به چرخه تولید بازگشتیم و در حال حاضر نزدیک به ۲۵۰ نفر در کارخانه پورت لاین در حال فعالیت هستند و تصور می‌کنیم در وضعیت فعلی، اشتغال‌زایی نقش مهمی در پیشرفت کشور خواهد داشت.

بومی‌سازی پورت‌لاین تا چه حد به موفقیت رسیده است؟

طبق بررسی و نظر کارشناسان وزارت صمت، دوچرخه‌های کودک و کوهستان تولیدی در کارخانه، تا ۸۷ درصد تولید داخل کشور است که این فرایند به صورت مستقیم بر چرخه اقتصاد و تولید کشور اثر می‌گذارد.

چشم‌انداز پورت‌لاین در سال‌های را چگونه می‌بینید؟

امید داریم تا با تلاش و کوشش بتوانیم در سال‌های آینده سطح تولید خود را ارتقا دهیم و بدنه دوچرخه را از جنس آلومینیوم و منیزیم هم تولید کنیم و در کنار آن، دوچرخه‌های برقی را در داخل کشور بومی‌سازی کنیم.

آشنایی با محصولات کارخانه

برای آشنایی با محصولات و مشاهده خروجی این کارخانه ایرانی، می‌توانید به فروشگاه دوچرخه پورت‌لاین مراجعه کنید.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.