توضیحی کوتاه

درباره ما

پورت‌لاین یکی از نام‌های تجاری شرکت مهندسی چرخ‌ صنعت اشراق است که با توجه به نیازسنجی بازار کشور، از سال ۱۳۹۸ تولید دوچرخه ایرانی را آغاز کرده است.

با سال‌ها تجربه در حوزه تجارت بین‌المللی مواد پلیمری، تصمیم گرفتیم که دوچرخه کودک و بزرگ‌ سال را به عنوان نقطه آغاز تولید داخلی دوچرخه با ضمانت انتخاب کنیم و قدم کوچکی در مسیر پیشرفت تولید داخلی برداریم.

با توجه به افزایش استفاده بی‌رویه کودکان و همه افراد از تلفن همراه و بازی‌های رایانه‌ای و افزایش هزینه‌های زندگی، به این نتیجه رسیدیم که دوچرخه باید برای شما راحت‌تر و ارزان‌تر در دسترس شما قرار گیرد.

دوچرخه باید ارزان، باکیفیت، سبک و با ضمانت باشد. در پورت‌لاین با بهره‌گیری از دانش مهندسی روز و با زحمات فراوان کارکنان این شرکت، موفق شده‌ایم تا تنها در مدت سه سال، به تمام این اهداف دست پیدا کنیم و بازار دوچرخه کشور را دوچرخه‌های باکیفیت تولید داخل تأمین کنیم.

علاوه بر تمام این ویژگی‌ها، یکی از مهم‌ترین خدمات پورت‌لاین این است که خرید دوچرخه را صورت کاملاً آنلاین (با ارسال رایگان) به شما ارائه می‌دهد؛ یعنی برخلاف گذشته که خرید دوچرخه فقط به صورت حضوری امکان‌پذیر بود، اکنون با مراجعه به لیست قیمت دوچرخه، چند کلیک می‌کنید و دوچرخه را درِ خانه خود تحویل می‌گیرید.

در مدت فعالیت پورت‌لاین در حوزه دوچرخه، سعی کرده‌ایم تا با در نظر گرفتن نیاز و سلیقه تمام کودکان ایران‌زمین، دوچرخه پسرانه را در نه رنگ مختلف و دوچرخه دخترانه را در شش رنگ متفاوت به بازار عرضه کنیم. این رنگ‌بندی، در سه مدل چیچک، آیدین و دنیز به خانه‌های شما روانه شده است. دوچرخه سایز ۱۲ و ۱۶ هم تا به حال، نیاز کودک ایرانی را به دوچرخه بر طرف کرده است. دوچرخه سایز ۲۰ و ۲۶ هم برای نوجوان و بزرگ‌ سالان کاربرد دارد.

سابقه و تجربه حضور پورت‌لاین در خاطرات کودکان شما نشان داده است که تا حد زیادی افتخار داشته‌ایم به هدف و رسالت خود نزدیک شویم و رضایت شما و فرزندانتان را جلب کنیم.

به‌تازگی، امکان دوچرخه‌سواری خانوادگی با محصولات پورت‌لاین فراهم شده است و دوچرخه بزرگ سال آکو هم با سایز ۲۶ در سبد محصولات پورت‌لاین قرار گرفته است.

فضا، محیط و فرهنگ سازمانی بین کارکنان پورت‌لاین، آموزنده، صمیمی، بی حاشیه و محترمانه است. در این محیط سعی می‌کنیم تا توسعه‌سازمانی و فردی را در اولویت قرار دهیم؛ از ایده‌ها و خلاقیت‌های شما استفاده کنیم؛ انعطاف‌پذیر، مربی و همدل باشیم.

بسیار خوشحال می‌شویم تا از حضور گرم و تخصص شما هم در خانواده پورت‌لاین بهره ببریم. در صورت تمایل به همکاری، لطفاً سوابق و حوزه تخصص خود را به ایمیل پورت‌لاین ارسال فرمایید یا به صفحه تماس با پورت لاین مراجعه کنید.

تیم ما

متخصصینی که در این امر ما را یاری می‌نمایند

khodaverdi
رئیس هیئت مدیره

عزیز خداوردیلو

shafiei
مدیر عامل

فاطمه سادات میرشفیعی

nouri
مدیر کارخانه

غلامرضا نوری

amini
مدیر بازرگانی

رضا امینی

mahmudi
مدیر منابع انسانی

علی محمودی

mi.gowhari
مدیر دیجیتال مارکتینگ

محمد عیسی گوهری

پورت لاین در یک نگاه

Artboard 23
Artboard 22
Artboard 25
Artboard 24
Artboard 26
Artboard 27

نمایشگاه دوچرخه

نمایشگاه بین‌المللی دوچرخه تهران 2022

نمایشگاه حمل و نقل

نمایشگاه حمل و نقل پاک تهران بهمن ماه 1400