کارگر در حال برش فلز
توضیحی کوتاه

درباره ما

پورت‌لاین یکی از برندهای شرکت مهندسی چرخ‌ صنعت اشراق است که با توجه به نیازسنجی بازار کشور به تولید دوچرخه داخلی، از سال ۱۳۹۸ آغاز به فعالیت کرده است. با سال‌ها تجربه در حوزه تجارت بین‌المللی مواد پلیمری، تصمیم گرفتیم که دوچرخه کودک را به عنوان نقطه آغاز تولید داخلی دوچرخه با ضمانت انتخاب کنیم و قدم کوچکی در مسیر پیشرفت تولید داخلی برداریم.

با توجه به افزایش استفاده بی‌رویه کودکان از تلفن‌همراه و بازی‌های رایانه‌ای، در سنین کم و افزایش هزینه‌های زندگی به این نتیجه رسیدیم که دوچرخه باید برای کودک و فرد ایرانی راحت‌تر و مطمئن‌تر در دسترس قرار گیرد.

دوچرخه کودک و بزرگ‌سال باید ارزان، باکیفیت، سبک و باضمانت باشد. ما در پورت‌لاین با بهره‌گیری از دانش مهندسی روز و با زحمات فراوان کارکنان این شرکت موفق شده‌ایم تا تنها در مدت سه سال، به تمام این اهداف دست پیدا کنیم و نیاز بازار دوچرخه کشور را به دوچرخه‌های باکیفیت تولید داخل تأمین کنیم.

در مدت فعالیت پورت‌لاین در حوزه دوچرخه کودک، سعی کرده‌ایم تا با در نظر گرفتن نیاز و سلیقه تمام کودکان ایران‌زمین، دوچرخه پسرانه را در 9 رنگ مختلف و دوچرخه دخترانه را در 6 رنگ متفاوت به بازار عرضه کنیم. این رنگ‌بندی دوچرخه، در سه مدل چیچک، آیدین و دنیز به خانه‌های شما روانه شده است. دوچرخه سایز ۱۲، ۱۶ و ۲۰ هم تا به حال نیاز کودک و نوجوان ایرانی را به دوچرخه بر طرف کرده است.

سابقه و تجربه حضور پورت‌لاین از طریق دوچرخه در بین خاطرات کودکان شما نشان داده است که تا حد زیادی توانسته‌ایم به هدف و رسالت خود نزدیک شویم و رضایت شما و فرزندان‌تان را دریافت کنیم.

به زودی، دوچرخه بزرگ‌سال ایرانی پورت‌لاین با کیفیت مناسب و هزینه مقرون‌به‌صرفه هم به خانه‌های شما خواهد آمد.

فضا، محیط و فرهنگ سازمانی بین کارکنان پورت‌لاین، آموزنده، صمیمی، بی‌حاشیه و محترمانه است. در این محیط سعی می‌کنیم تا توسعه سازمانی و فردی را در اولویت قرار دهیم؛ از ایده‌ها و خلاقیت‌های شما استفاده کنیم؛ انعطاف‌پذیر باشیم و مربی و همدل باشیم.

بسیار خوشحال می‌شویم تا از حضور گرم و تخصص شما هم در خانواده پورت‌لاین بهره ببریم. در صورت تمایل به همکاری، لطفاً سوابق و حوزه تخصص خود را به ایمیل پورت‌لاین ارسال فرمایید.

پورت لاین

تیم ما

متخصصینی که در این امر ما را یاری می‌نمایند

رئیس پورت لاین آقای خداوردی

عزیز خداوردیلو

رئیس هیئت مدیره
مدیر کارخانه دوچرخه پورت لاین

غلامرضا نوری

مدیر کارخانه
مدیر عامل پورت لاین خانم میر شفیعی

آرزو میرشفیعی

مدیر عامل
مدیر منابع انسانی پورت لاین آقای محمودی

علی محمودی

مدیر منابع انسانی
مدیر بازرگانی دوچرخه پورت لاین

رضا امینی

مدیر بازرگانی
پورت لاین @ 1400

از نگاه آمار در یک نگاه

1398
سال تأسیس
2000
مشتریان راضی
3
تعداد مدل‌ها
2
فروشگاه‌ها و دفاتر
502
تعداد پرسنل
60
تعداد محصولات

نمایشگاه دوچرخه

نمایشگاه بین‌المللی دوچرخه تهران 2022

نمایشگاه حمل و نقل

نمایشگاه حمل و نقل پاک تهران بهمن ماه 1400