یکی از مراحل خرید هر محصولی به صورت اینترنتی، بخش واریز و پرداخت وجه است و در این مرحله روش‌های پرداخت پورت لاین در هنگام خرید دوچرخه را یاد می‌گیرید.

روش پرداخت آنلاین

بهترین و آسان‌ترین روش پرداخت برای خرید دوچرخه از پورت‌لاین، پرداخت آنلاین هنگام ثبت سفارش است.

در هنگام ثبت و پرداخت سفارش، گزینه پرداخت آنلاین به صورت پیش فرض انتخاب شده است. وقتی تیک پرداخت روی این گزینه باشد و دکمه ثبت سفارش را بزنید، به درگاه بانکی بِه‌پرداخت ملت هدایت می‌شوید و پس از تسویه حساب به پورت‌لاین برمی‌گردید.

پرداخت کارت به کارت

اگر به رمز پویا کارت خود دسترسی ندارید یا به هر دلیلی امکان خرید آنلاین ندارید و می‌خواهید سبد خرید خود را به صورت کارت به کارت یا انتقال شبا پرداخت کنید، گزینه کارت به کارت را انتخاب کنید و دکمه ثبت سفارش را بزنید. در صفحه بعدی با توجه به اطلاعات حساب، کارت به کارت خود را انجام دهید و تصویر دقیق و واضح از رسید آن را به پشتیبانی پورت لاین ارسال کنید.

اگر پس از کارت به کارت نیاز به پشتیبانی داشتید، به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

پرداخت عمده‌فروشان

گزینه پرداخت نقدی هم که مختص خریداران عمده است و در مراحل بعدی اطلاعات حساب پورت‌لاین برای واریز در اختیار مشتری عمده قرار می‌گیرد. این گزینه برای خریدار و مصرف‌کننده عادی و خرده‌فروشی کاربردی ندارد. برای آشنایی و اطلاعات بیشتر با این بخش از پورت لاین، به صفحه خرید عمده دوچرخه مراجعه کنید.