روش‌های ارسال مطلوب و سریع، از ویژگی‌های اصلی یک فروشگاه دوچرخه آنلاین است. کار پورت‌لاین در حوزه ارسال کمی دشوار است به این دلیل که دوچرخه کودک و دوچرخه بزرگ‌سال با احتساب کارتن،‌ حجم زیادی دارد و باید سالم و بدون ضربه هم به دست شما برسد. به همین دلیل، از ابتدا چالش‌هایی برای ارسال وجود داشته است اما برای راحتی و آسایش شما، روش‌های ارسال را بهینه کرده‌ایم تا از خریدتان حس خوشایندی داشته باشید. دو نوع روش کلی برای ارسال مرسوله در پورت‌لاین وجود دارد.

ارسال عادی و رایگان دوچرخه

در این روش، شما فقط قیمت دوچرخه را پرداخت می‌کنید و هزینه ارسال رایگان است. ارسال دوچرخه توسط شرکت پست ملی ایران انجام می‌شود و هزینه ارسال بر عهده شما نیست.

در این نوع از سفارش، دوچرخه‌های ارسالی تهران از ۲ تا ۳ روز کاری به دست شما می‌رسد و ارسال شهرستان هم ممکن است از ۲ تا ۶ روز کاری طول بکشد. 

پس از تحویل سفارش به مأمور جمع‌آوری پست، پیامکی حاوی کد رهگیری مرسوله پستی برای شما ارسال می‌شود که از طریق آن می‌توانید مراحل ارسال و تحویل دوچرخه خود را پیگیری کنید. 

برای بررسی وضعیت ارسال، کد رهگیری را در سامانه اداره پست ایران به آدرس https://tracking.post.ir/ وارد کنید.

ارسال فوری دوچرخه

ببه دلیل حجم و وزن زیاد بسته‌بندی‌های دوچرخه کودک و مخصوصاً بزرگ‌سال، هزینه ارسال این مرسوله در شرکت‌های مختلف بالا است. در ارسال فوری دوچرخه، پورت‌لاین ۱۰۰ هزار تومان از هزینه ارسال را برعهده می‌گیرد و باقی‌مانده مبلغ ارسال (بین ۶۹ تا ۱۷۹ هزار تومان) بر عهده شما است.

زمانی که آدرس دقیق و کد پستی خود را در صفحه تسویه‌حساب وارد کنید،‌ سامانه به صورت خودکار هزینه ارسال فوری را محاسبه می‌کند و به فاکتور و مبلغ پرداختی شما اضافه می‌کند. توجه داشته باشید که گزینه‌های ارسال دوچرخه به صورت خودکار روی ارسال رایگان با پست است و برای ارسال سریع‌تر باید گزینه ارسال فوری را انتخاب کنید

ارسال فوری در تهران 1 تا ۲ روز کاری و در شهرستان 2 تا ۴ روز کاری زمان می‌برد.

خیلی متشکریم که محصولات پورت‌لاین را انتخاب کرده‌اید.  برای اطلاعات بیشتر و پیگیری سفارش، به صفحه سوالات متداول و سپس به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.