روش‌های ارسال مطلوب و سریع، از ویژگی‌های اصلی یک فروشگاه دوچرخه آنلاین است. کار پورت‌لاین در حوزه ارسال کمی سخت است به این دلیل که دوچرخه کودک حجم زیادی دارد و باید سالم و بدون ضربه هم به دست شما برسد به همین دلیل از ابتدا چالش‌های برای ارسال وجود داشته است اما برای راحتی و آسایش شما روش‌های ارسال را بهینه کرده‌ایم تا از خریدتان حس خوشایندی داشته باشید. در روش‌های ارسال دوچرخه در پورت‌لاین، دو نوع روش کلی برای ارسال مرسوله در پورت‌لاین وجود دارد.

ارسال عادی و رایگان دوچرخه

در این روش، شما فقط هزینه محصول را می‌پردازید و نیازی به پرداخت هزینه ارسال وجود ندارد. ارسال رایگان دوچرخه شما توسط اداره پست جمهوری اسلامی ایران انجام می‌شود و هزینه ارسال بر عهده شما نیست.

در این نوع از سفارش، دوچرخه‌های ارسالی تهران از ۲ تا ۳ روز کاری به دست شما می‌رسد و ارسال شهرستان هم ممکن است از ۲ تا ۶ روز کاری طول بکشد. 

پس از تحویل سفارش به مأمور جمع‌آوری پست، پیامکی حاوی کد رهگیری مرسوله پستی برای شما ارسال می‌شود که از طریق آن می‌توانید مراحل ارسال و تحویل دوچرخه کودک خود را پیگیری کنید.

برای بررسی وضعیت ارسال، کد رهگیری را در سامانه اداره پست ایران به آدرس https://tracking.post.ir/ وارد کنید.

ارسال فوری دوچرخه

به دلیل حجم زیاد بسته‌بندی‌های دوچرخه کودک و وزن زیاد آن، هزینه ارسال این مرسوله در شرکت‌های مختلف بالا است. در ارسال فوری دوچرخه، پورت‌لاین ۱۰۰ هزار تومان از هزینه ارسال را برعهده می‌گیرد و مازاد مبلغ ارسال (بین 69 تا 179 هزار تومان) بر عهده شما است.

*۶۹ هزار تومان هزینه ارسال فوری دوچرخه برای تهران و ۱۷۹ هزار تومان هزینه ارسال فوری دوچرخه برای شهرستان است.

زمانی که آدرس دقیق و کد پستی خود را در صفحه تسویه‌حساب وارد کنید،‌ سامانه به صورت خودکار هزینه ارسال فوری را محاسبه می‌کند و به فاکتور و مبلغ پرداختی شما اضافه می‌کند. توجه داشته باشید که گزینه‌های ارسال دوچرخه به صورت خودکار روی ارسال رایگان با پست است و برای ارسال سریع‌تر باید گزینه ارسال فوری را انتخاب کنید.

خیلی متشکریم که محصولات پورت‌لاین را برای عزیزانتان انتخاب کرده‌اید.