این صفحه برای خرید عمده دوچرخه و بُنکداران است. اگر دوچرخه را برای مصرف خودتان می‌خواهید به صفحه قیمت دوچرخه مراجعه کنید.

خرید عمده دوچرخه

خرید دوچرخه تعدادبالا

نیاز بازار دوچرخه و به خصوص دوچرخه کودک، همیشه در حال افزایش است و با افزایش جمعیت شهر‌ها و ترافیک، فروش دوچرخه هم بالا می‌رود. خرید عمده دوچرخه از پورت‌لاین یعنی دوچرخه را با کمترین قیمت بخرید و با بیشترین حاشیه سود بفروشید.

خرید عمده دوچرخه
نحوه ارسال دوچرخه عمده پورت لاین

چرا خرید عمده دوچرخه را به صورت آنلاین انجام دهیم؟

در گذشته، برای پیدا کردن تأمین‌کننده، تاجر و فروشنده دوچرخه عمده باید تحقیق‌های بسیاری انجام می‌دادید تا به یک بازرگان از دوچرخه‌های چینی برسید و لیست قیمت دوچرخه عمده را به صورت غیرشفاف و غیر ثابت دریافت کنید.

اما در حال حاضر، با استفاده از صفحه خرید دوچرخه عمده پورت‌لاین، تمام محصولات دوچرخه دخترانه، پسرانه و بزرگسال را در لیست قیمت عمده مشاهده می‌کنید و پس از تصمیم‌گیری، با یک تماس تلفنی، سفارش خود را ثبت می‌کنید.

خرید عمده دوچرخه به صورت آنلاین، سریعتر، دقیقتر و همراه با قیمت ثابت است.

چرا از پورت‌لاین بخریم؟

خرید عمده دوچرخه از پورت‌لاین برای شما هم سودآور است هم نسبت به محصولات وارداتی، مزیت‌های فراوانی دارد. مزایای خرید دوچرخه عمده از پورت لاین چیست؟

تولیدکننده دوچرخه عمده

پورت‌لاین تولیدکننده دوچرخه است نه بازرگان و واسطه

شرکت چرخ صنعت اشراق با نام تجاری پورت‌لاین، فعالیت تولیدی خود را از سال ۱۳۹۸، در شهرک صنعتی تبریز آغاز کرده است و امروز، دوچرخه‌های پورت لاین تا سطح ۹۳ درصد تولید داخل است و در ساخت آن از محصولات و قطعات چینی استفاده نمی‌شود.
پس، خرید دوچرخه عمده از پورت‌لاین، قدم بزرگیست در راه جان بخشی به حیات ضعیف کارخانه‌های تولیدی داخل کشور. داخلی بودن تولید دوچرخه، مزایای بسیاری را برای شما فراهم می‌کند که در ادامه به آن اشاره می‌شود.

تک کارتن بودن دوچرخه پورت لاین

تک کارتن بودن دوچرخه

در هر کارتن دوچرخه‌های برند‌های وارداتی، تعداد دو یا سه دوچرخه مختلف وجود دارد که قطعات آن از هم جدا نیستند و این کمبود کارتن، برای حمل و نقل و انتقال و پست کردن برای مشتری‌تان مشکلاتی را ایجاد می‌کند.
با خرید عمده دوچرخه از ما، دوچرخههای پورت لاین به صورت تک کارتن برای شما ارسال میشود؛ یعنی هر محصول یک کارتن و بستهبندی مجزا و محکم دارد و تحویل دوچرخه در کارتن به اعتبار کار شما میافزاید.

شرایط پرداخت متنوع دوچرخه عمده

شرایط پرداخت متنوع

در صورتی که بخواهید خرید عمده دوچرخه را از پورت‌لاین نهایی کنید، با توجه به تعداد دوچرخه درخواستی شما و شرایط پرداختی مد نظرتان، زمان پرداخت مانده‌حساب و تاریخ چک‌های شما متفاوت خواهد بود و پورت لاین تا حد ممکن در مقابل دریافت چک‌های پرداختی، منعطف عمل می‌کند.
شرایط دقیق خرید عمده دوچرخه به صورت چکی را از کارشناس فروش عمده پورت لاین سؤال کنید. برای ارتباط، با شماره تلفن 02159248 داخلی ۳۰۷ تماس بگیرید.

تنوع محصولات

تنوع محصولات در پورت لاین

با اطمینان به شما می‌گوییم که اگر به دنبال خرید عمده دوچرخه بچه گانه‌اید، پورت‌لاین بهترین انتخاب شماست چون ارزان‌ترین دوچرخه بازار را به مشتری‌تان تحویل می‌دهید و مخاطب شما به راحتی و در تعداد بالا به فروشگاه شما جذب می‌شود.
تمرکز ما در پورت لاین بر این است که بازار خرید عمده دوچرخه بچه‌گانه را به طور کامل تامین کنیم و تنوع کافی محصولات را به شما عرضه کنیم. دوچرخه‌های بچه‌گانه پورت لاین در سه مدل، سه سایز دوچرخه سایز ۲۰، ۱۶ و ۱۲، دنده‌ای و بدون‌دنده، دخترانه و پسرانه و در چندین رنگ به شما تحویل داده می‌شود. شما می‌توانید تعیین کنید که تمام محصولات شما به خرید عمده دوچرخه بچه‌گانه محدود شود یا این که دوچرخه بزرگسال را هم سفارش دهید. چون دوچرخه‌های بزرگسال پورت لاین هم در دو سایز ۲۴ و ۲۶، نصف قیمت ارزان‌ترین دوچرخه چینی به دست مشتری شما می‌رسد. حالا تصور کنید که قیمت عمده دوچرخه چه قدر برای شما تمام خواهد شد!

گارانتی یکساله دوچرخه عمده

دارای گارانتی و خدمات پس از فروش

از مزایای مهم خرید عمده دوچرخه‌های پورت‌لاین برای شما این است که این دوچرخه‌ها، ضمانت (تنه، دوشاخ و قطعات غیرمصرفی) دارد و کارت گارانتی اختصاصی هر دوچرخه به همراه آن می‌آید.
این ضمانت یک ساله دوچرخه باعث میشود تا مسئولیت هرگونه خرابی و نقص فنی بر عهده کارخانه باشد و مشتری برای تعویض یا تعمیر دوچرخه به فروشگاه شما مراجعه نکند.
علاوه بر ضمانت، تمام محصولات پورت‌لاین تا مدت ۵ سال خدمات پس از فروش دارد و قطعات یدکی محصولات دوچرخه‌های تولیدی مختلف را به شما و مشتریانتان ارائه می‌دهد. این ضمانت و خدمات پس از فروش یعنی افزایش اعتبار شما در بازار شهرتان. زمانی که مشتری شما بتواند قطعه یدکی دوچرخه‌اش را راحت پیدا کند یا در صورت فراهم بودن شرایط، بخش‌های مختلفش را به صورت رایگان تعویض کند، این علاوه بر افزایش اعتبار پورت‌لاین، اعتماد مشتری نسبت به شما را بیش‌ازحد بالا می‌برد.

سهولت در مونتاژ دوچرخه عمده پورت لاین

سهولت در مونتاژ دوچرخه

دوچرخه‌های وارداتی کشور‌های دیگر فقط تا ۲۵ درصد مونتاژ شده‌اند و ۷۵ درصد بقیه کار بر عهده شما و کارمندانتان خواهد بود. در هنگام فروش فصلی بهار و تابستان و با افزایش فروش، شما و کارمندانتان زمان مونتاژ ۷۵ درصدی برای هر دوچرخه را در اختیار ندارید و این یعنی از دست دادن فروش و مشتری‌تان و ضرر کردن در فروش عمده دوچرخه.

دوچرخههای پورتلاین حتی در ارسالهای عمدهای، تا ۸۵ درصد مونتاژ شدهاند و شما فقط باید چرخ جلو و ترمزها را روی تنه سوار کنید و دوچرخه آماده فروش میشود.
بعد از خرید عمده دوچرخه‌های پورت لاین حتی نیاز ندارید تا همه محصولات را مونتاژ و آماده کنید و می‌توانید برای نمایش، چند محصول را مونتاژ کنید و محصولات فروش رفته را به صورت بسته‌بندی شده و کارتنی به مشتری تحویل دهید تا خودش در منزل آن را مونتاژ کند. ما نحوه مونتاژ را هم برای او آماده کرده‌ایم. تمام این موارد یعنی کاهش هزینه کارگر مونتاژکار و افزایش زمان برای شما.
برای خرید عمده دوچرخه از پورت لاین، فقط کافیست با شماره 02159248 داخلی ۳۰۷ ارتباط برقرار کنید.

شبکه فروش گسترده دوچرخه عمده پورت لاین

شبکه فروش دوچرخه گسترده

دیگر دوره آن گذشته است که خرید عمده دوچرخه در تهران تنها راه کسب درآمد در این صنف بود. الان بدون مراجعه به بندر، مرز یا بازار دوچرخه عمده تهران، با چند کلیک یا یک تماس تلفنی، خرید دوچرخه تعدادی را انجام میدهید و در فروشگاهتان تحویل میگیرید.
برای خرید عمده دوچرخه از ما، در هر شهر و شهرستان ایران سفارش خرید دوچرخه عمده خود را تحویل بگیرید و هیچ محدودیتی برای ارسال محصول به شما وجود ندارد.

ارسال نمونه رایگان

ارسال نمونه رایگان برای خرید عمده دوچرخه

در شرایطی که جواز شما برای کارشناسان فروش عمده ما تایید شود، به صورت توافقی یک یا چند نمونه از محصولات پورت لاین برایتان به صورت رایگان ارسال می‌شود تا هم با محصول از نزدیک آشنا شوید و هم این که نحوه بازخورد مشتری نسبت به دوچرخه را بررسی کنید. اگر از محصولات نمونه رضایت کافی داشتید، همکاران واحد فروش، قیمت دوچرخه عمده را برای شما ارسال می‌کنند و هر تعداد، مدل، رنگ و نوعی از دوچرخه را که بخواهید برای شما ارسال می‌کنند و فرایند خرید عمده دوچرخه بین شما و پورت لاین آغاز می‌شود.

تنوع رنگی قابل انتخاب دوچرخه عمده پورت لاین

تنوع رنگی قابل انتخاب

تقریباً تمام دوچرخه‌های تولید چین، تنوع رنگی جذابی برای کودک و بزرگ‌سال ندارد و شما حق انتخابی برای محموله خرید عمده خود ندارید و بازرگان بر اساس تعداد و کاملاً تصادفی، رنگ‌های متفاوت را برای شما می‌فرستد که همیشه بسیاری از رنگ‌های کم‌فروش دوچرخه برای شما دردسرساز خواهند شد. در یک جمله، ما رنگ‌ها و محصولات کم‌فروش و آسیب‌دیده را برای شما ارسال نمی‌کنیم چون محصولاتمان به صورت مستمر تولید می‌شود و هدف ما این است که باز هم از ما خرید کنید و کنارمان باشید.
با یک ارتباط تلفنی کوتاه در ساعات اداری می‌توانید با شماره تماس دفتر مرکزی پورت لاین تماس بگیرید و هر تعداد عمده دوچرخه مورد نظرتان را در انواع رنگ‌های مورد نیاز خود سفارش دهید و هیچ اجباری برای انتخاب رنگ و سایز برای شما وجود نخواهد داشت.

قابلیت سفارشی سازی رنگ دوچرخه عمده پورت لاین

قابلیت سفارشی سازی رنگ

در هنگام خرید عمده دوچرخه از پورت لاین می‌توانید رنگ مورد نظر خودتان را درخواست دهید و هر تعداد از دوچرخه مورد نظرتان، با رنگ مورد علاقه شما و مشتری‌تان به شما تحویل داده می‌شود.
یعنی اگر از رنگ‌های موجود بین طرح‌های پورت لاین دوچرخه‌ای انتخاب نکنید، می‌توانید رنگ مورد نظر خودتان را به کارخانه سفارش دهید تا دوچرخه به رنگ مورد نظر شما تولید شود. در واقع، در هنگام خرید دوچرخه تعدادبالا از ما، به راحتی می‌توانید هر سفارشی دهید. تمام بار شما طبق سلیقه، نیاز و نظر خودتان و مشتری‌تان برای شما ارسال خواهد شد.

تحویل فوری و بدون تأخیر دوچرخه عمده

تحویل فوری در فروش دوچرخه

هنگام خرید عمده دوچرخه از بازرگانان مختلف، زمان ارسال بار و محموله را معمولاً به ۱ تا ۴ ماه آینده موکول می‌کنند که این موضوع برای فصل فروش و مشتری‌های شما چندان خوشایند نیست.

تضمین کیفیت دوچرخه

تضمین کیفیت دوچرخه

زمانی که قیمت عمده دوچرخه را می‌پردازید، سرمایه بزرگی را هزینه می‌کنید و اگر محصول کیفیت مناسب نداشته باشد، تمام سرمایه‌تان هدر می‌رود و مشتری‌تان هم به شما بی‌اعتماد می‌شود و این یعنی شکست!
از اولین روز آغاز فعالیت کارخانه پورت لاین، به طور مستمر، واحد کنترل کیفی را گسترش و بهبود دادیم و امروز تمام محصولات با کمترین ایراد و خرابی به دست شما و مشتری‌تان می‌رسد. همان طور که در قبل اشاره کردیم، اگر هم محصولی که دریافت می‌کنید، ایرادی داشته باشد، واحد خدمات پس از فروش با یک تماس تلفنی مشکل شما را حل و بارتان را عوض می‌کند.
هدف و استراتژی اصلی ما در کارخانه پورت لاین این است که شما به ما وفادار بمانید و اعتمادتان از هر چیزی برای ما مهم‌تر است. خط تولید کارخانه پورت لاین، روزانه و به طور مستمر دوچرخه تولید می‌کند و ما نمی‌خواهیم فقط یک دفعه قیمت عمده دوچرخه را از شما بگیریم یا کاری کنیم که شما فقط یک بار از ما بخرید. ما شما را با محصول بی‌کیفیت تنها نمی‌گذاریم و هر کاری می‌کنیم که مشتری‌هایتان از محصولات پورت‌لاین رضایت داشته باشند

نحوه خرید دوچرخه عمده از پورت‌لاین

برای خرید عمده دوچرخه در پورت‌لاین تخفیف‌ها و پیشنهاد‌هایی در نظر گرفته شده است که در شرایط مختلف و بسته به حجم سفارش شما متفاوت خواهد بود. برای ثبت سفارش از طریق پر کردن فرم زیر با ما در تماس باشید.

اطلاعات خواسته‌شده را در فرم زیر پر کنید تا کارشناسان پورت‌لاین با شما تماس بگیرند. با وارد کردن آدرس ایمیل، کاتالوگ دیجیتالی محصولات پورت‌لاین برای شما ارسال می‌شود.

کارشناس متخصص پشتیبان شما 02159248 داخلــی 307

عنوان محصولقیمت خرده فروشی نهاییقیمت عمده نقدیقیمت عمده اعتباری
✅️ دنیز 122,250,0001,800,0001,980,000
✅️ دنیز 162,437,5001,950,0002,145,000
✅️ دنیز 202,625,0002,100,0002,310,000
✅️ چیچک 12 دخترانه2,437,5001,950,0002,145,000
✅️ چیچک 12 پسرانه2,375,0001,900,0002,090,000
✅️ چیچک 16 دخترانه2,687,5002,150,0002,365,000
✅️ چیچک 16 پسرانه2,625,0002,100,0002,310,000
✅️ چیچک 20 دخترانه2,875,0002,300,0002,530,000
✅️ چیچک 20 پسرانه2,812,5002,475,0002,250,000
✅️ آکو 204,750,0003,800,0004,180,000
✅️ آکو 245,000,0004,000,0004,400,000
✅️ آکو 265,125,0004,100,0004,510,000

از ما پرسیدید

سؤالات متداول

سفارشات عمده چگونه ارسال می‌شود؟

سفارشات عمده با باربری مدنظر شما ارسال می شود و هزینه ارسال نیز بر عهده شماست.

آیا می‌توانم سفارشات عمده را مونتاژ شده تحویل بگیرم؟

اگر ساکن تهران یا البرز باشید، می توانید سفارش های عمده خود را به صورت مونتاژ شده تحویل بگیرید. هزینه مونتاژ بر عهده شماست که به صورت همکاری محاسبه می شود.

نحوه خرید عمده دوچرخه به صورت اعتباری و اقساطی چگونه است؟

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، با شماره تماس ۰۲۱59248 داخلی 307 تماس بگیرید.

آیا پورت لاین تولید کننده است؟

بله. تمامی محصولات پورت لاین تولید داخلی است و دارای ضمانت هستند.

کارخانه پورت لاین کجاست؟

کارخانه پورت لاین در شهرک صنعتی تبریز فعال است و دفتر مرکزی در تهران قرار دارد. برای خرید عمده دوچرخه، افزایش اعتماد به ما و شناخت بیشتر از کارخانه، به صفحه کارخانه پورت لاین کجاست مراجعه کنید.

در هر کارتن چند دوچرخه قرار دارد؟

بر خلاف محصولات چینی، هر دوچرخه پورت لاین در یک کارتن مجزا قرار دارد.

لیست قیمت خرید عمده دوچرخه را چگونه دریافت کنم؟

با پر کردن فرم بالا، لیست قیمت دوچرخه عمده برای شما ارسال می‌شود.

خرید عمده محصولات پورت لاین برای چه کسانی مفید است؟

برای عمده فروشان و تک فروشان دوچرخه؛ اسباب‌بازی فروشی‌ها؛ سیسمونی فروشی و افرادی که خرید عمده دوچرخه بچه‌گانه یا بزرگسال در حوزه کاریشان است یا می‌خواهند به تازگی وارد این حوزه شوند.

ویدیو دوچرخه پورت لاین