آرشیو بلاگ

بلاگ

راهنمای ترمز دوچرخه 0
با تکامل دوچرخه در طول زمان، سیستم ترمز دوچرخه هم پیشرفت کرده است. این میله بوسیله یک لاستیک برروی چرخ ها فشار می آورد.البته امروزه ترمزها درحال تکاملند.
دوچرخه سایز 12 چیچک، حرکت کافی نیست 0
کارخانه پورت لاین به عنوان اولین محصول تولیدی خود دوچرخه سایز12 چیچک را تولید کرده است. این دوچرخه دارای قطعات و متعلقاتی است که برای کودکان بسیار جذاب است.
لیست قطعات دوچرخه 0
قطعات متخلفی در ساخت دوچرخه یکار رفته اند که در طول دوران دستخوش تغییرات بسیاری شده اند. از فرمان و صندلی گرفته تا ترمز که در کاربردهای مختلفی ساخته میشود.
درد و آسیب های ناشی از دوچرخه سواری 0
آسیب دیدگی های دوچرخه سواری بر روی عضلات و مفاصل مختلفی خواهند بود. ما در این مقاله به مهمترین دردهای ناشی از سواری و راه های بهبود آنها خواهیم پرداخت.
کلاه دوچرخه سواری مناسب 0
در نگاه اول، کلاه ایمنی دوچرخه بسیار شبیه به هر کلاه دیگری است، اما اگر با دقت بیشتری به آن نگاه کنید می بینید که علم و طراحی عمیق تری در آن بکار رفته است
فواید دوچرخه سواری، 12 مزیت مهم 0
فواید دوچرخه سواری خیلی بیشتر از یک ورزش معمولی است. از بهبود سلامت ذهنی و جسمی گرفته تا کاهش بیماری ها وخواب بهتر و افزایش سیستم ایمنی بدن
زین دوچرخه مناسب 0
انتخاب زین دوچرخه مناسب از جمله مراحل مهم در انتخاب دوچرخه است. موارد زیادی از جمله جنسیت و یا فیزیک شما در انتخاب یک زین مناسب اهمیت دارند.
سایز دوچرخه مناسب 0
روش های بسیار خوبی برای انتخاب سایز دوچرخه مناسب وجود دارد. اگر شما نمی دانید چگونه می توان دوچرخه را اندازه گرفت، به شما 5 روش را نشان می دهیم.
دوچرخه بچه گانه 0
چه برای رفتن به مدرسه و چه برای سرگرمی، دوچرخه بچه گانه می تواند برای کودک شما بسیار مفید باشد. دوچرخه سرگرمی سالمی برای فرزند شما خواهد بود.
انواع دوچرخه 0
هنگام تصمیم گیری در مورد اینکه کدام یک از انواع مختلف دوچرخه برای شما مناسب تر است، ابتدا سعی کنید به سوالات زیر جواب دهید تا بتوانید بهترین را انتخاب کنید.